job suportConsultant Suport ERP

DEPARTAMENT: Suport Tehnic

LOCATIE: Constanta

TIP: Full-time

Cautam consultant suport software, serios si implicat! Daca stii SQL si esti o persoana comunicativa, ne-am bucura sa te cunoastem! Daca pe langa cele enumerate, iti doresti stabilitate si ai si cateva cunostinte de contabilitate, te vrem deja in echipa noastra!
Principalele responsabilitati ale job-ului:

  • urmarirea mail-urilor de la clienti si oferirea informatiilor pe care acestia le solicita intr-un interval de timp determinat;
  • inregistrarea cererilor de la clienti si a raspunsurilor date acestora;
  • oferirea de solutii profesioniste (cu privire la soft-ul utilizat) clientilor;
  • transmiterea catre team leader a celor mai frecvent intalnite probleme.
  • Cunostinte medii de contabilitate;
  • Experienta de lucru/interactiune directa cu clientii;
  • Experienta in suport pentru solutii software de tip ERP;
  • Cunostinte minime de SQL Server – reprezinta avantaj;
  • Abilitati de comunicare si dorinta de a interactiona cu persoane diferite;
  • Capacitate de invatare si de integrare a cunostintelor;
  • Abilitati de organizare si gestionare a timpului in mod eficient.
  • pachet salarial atractiv;
  • mediu de lucru placut si profesional alaturi de o echipa cu vasta experienta;
  • plan de integrare si dezvoltare profesionala;
  • conditii excelente de munca;
  • participarea in proiecte interesante si provocatoare;
  • servicii medicale private;
  • decont pentru activitatile sportive, 7Card;
  • zi de fructe si cafea la discretie.
Click or drag a file to this area to upload.
* Politica de confidentialitate

close-link
close-link
close-link
close-link